VÝROBA, OPRAVY

V naší nabídce na eshopu nelze najít vše, co byste mohli hledat. Přeci jen, je to elektronický obchod.

Při práci s kůží přicházíme do kontaktu s různými potřebami zákazníků, ať již se jedná o požadavek výroby čehokoli nebo se jedná o opravu nějakého výrobku, k němuž máme třeba i jen citovou vazbu. Vše lze řešit.

 

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Než se pustíme do výroby jakéhokoli produktu, plánujeme to, malujeme si to a vymýšlíme pracovní postupy, aby vše klaplo jak má. U zakázkové výroby to platí taktéž, jen zde většinou není cílem vymyslet takový postup, který by zefektivnil masovější výrobu, neboť se jedná o výrobu jednoho dvou kusů. I v tomto případě je však nutné zamyslet se nad celým procesem, jak to vše vyrobit a zda to vůbec jde, či dokonce, zda to zvládneme. A samozřejmě zda to chceme vyrobit. Ne do všeho se chceme pouštět a ne vše stojí za to s ohledem na potřený čas.

Co od Vás budeme potřebovat?

V první řadě nějaký kontakt s představou. Nejjednodušší je telefonicky na tel.: 608154097 zavolat, co vlastně chceme a řekneme si více. Pokud máte raději email, zašlete nám svou představu a nejlépe rovnou s nějakou fotografií, pokud je k dispozici. 

Co to bude stát?

To je slovo do pranice. U zakázkové výroby je vždy nejdražší částí čas. Zde však hodnotíme, zda se nám zakázková výroba nevyplatí posléze převést do standardní výroby a de facto Váš nápad použít pro další výrobu a prodej. Cena tak závisí na šílenosti požadavku, potřebném materiálu a času, který nad touto výrobou strávíme.

Jak dlouho to potrvá?

Zase otázkou je náročnost. Samozřejmě se snažíme vše vyřešit co nejdříve. Vše si řekneme po telefonu nebo po emailu.

Jak tedy postupovat?

Zavolejte na telefon 608154097 nebo pište na email info@kozenavyroba.cz

 

OPRAVY

Je mnoho věcí, které můžeme opravit. Ať už se jedná o produkty kožené nebo popruhové apod. 

Nejčastější opravy:

- kabelky, tašky, brašničky, pouzdra

- brašny na motorky

- výměna kování na kabelkách, opascích, taškách apod.

- opravy vodítek, obojků

- opravy vybavení pro koně - uzdečky, ohlávky, lonže apod. Neopravujeme sedla!

- pomůcky pro dospělé :)

- různé popruhy, kurty apod.

 

Kde se můžeme vidět?

Dílnu máme v Mladé Boleslavi na adrese Jaselská 1304. Vždy je lepší před návštěvou zavolat nebo napsat na tel.: 608154097. Ne vždy jsme na místě přítomni, tak abyste tam nejeli zbytečně.

Jak dlouho trvá oprava?

Záleží na rozsahu nutných prací. V mnoha případech, kdy se jedná o drobnost, opravíme obratem, než dopijete kávu. V jiných případech je to o domluvě, jak na to spěcháte apod.

Co to bude stát?

Zde je otázkou použitý materiál a čas nad opravou strávený. Je potřeba si však uvědomit, že když budete chtít třeba nové ucho na kabelku od našich vietnamských spolubojovníků, která stála 300Kč, tak ucho bude stát nejspíš stejně jako nová kabelka. Ale zase, je to o domluvě. 

Nejste odsud?

Nevadí. Stačí zavolat na tel.: 608154097 nebo napsat na email info@kozenavyroba.cz a domluvíme se. Vše lze vyřešit i přes poštu nebo kurýry. Můžeme Vám případně i doporučit někoho z branže, kdo se nachází blíže k Vám.

 

V případě jakýchkoli dotazů nám neváhejte zavolat nebo napsat.