Kontakt na obojek

Kód: 9280
129 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zakoupením tohoto produktu získáte umístění kontaktních informací na oboje a to v rozsahu možností : telefon, adresa, PSČ, dva telefony apod. Stačí si promyslet co a jak, pak to na obojek vytvořím. Před kontakt umísťuji ikonku telefonu, tudíž je každému jasné, že se jedná o kontakt, i kdyby to byl cizinec.

Vše je do kůže vypáleno laserem, tudíž se jedná o trvalou záležitost. Standardně vypaluji kontakt černě a v případě zakoupení jména na obojek ZDE to provádím v barvě, v jaké je vyvedeno jméno pejska, aby to ladilo.

Kontakt je umístěný hned za přezkou, tj. mezi přezkou a polokroužkem. Část kontaktu překrývá konec obojku a zároveň je jasně vidět, že tam je. Nemusí zase každý kolemjdoucí na potkání číst vaše kontakty z obojku.

Ačkoli je doba, kdy se pejsci čipují, nosí GPS apod., stále velká část psí populace tyto vymoženosti nemá a zároveň je možnost, že by prostě vzali roha ať už za zajícem nebo za sousedovic fenkou. Navíc čtečku čipů nemá mají jen veterináři a odchytová služba. Umístěním kontaktu tak můžete zabránit nějaké stresující situaci spojené s odchytem a umístěním kamsi, než si uprchlíka vyzvednete.

Kontakt na obojku je fajn mít z mnoha důvodů. Může vašeho pejska odchytit náhodný kolemjdoucí ještě v době, kdy to ani nevíte. Zavolá a pes je za chvíli doma. Stejně tak když už dojde k odchytu zaběhnutého psa a umístění třeba do útulku, kdy pak místní pracovníci jednoduše zavolají a vše je rázem vyřešeno.

 

V případě nějakých nejasností Vás samozřejmě potěším telefonátem abychom si to ujasnili :)

Samostatně neprodejné.

Použitím této úpravy je výrobek úpravou individuální a na přání zákazníka, tudíž jej nelze vrátit v rámci institutu "Odstoupení od kupní smlouvy", právo na reklamaci vady není dotčeno. 

Tyto úpravy nelze provádět u výrobků zasílaných na dobírku, tj. s platbou při převzetí zboží. Stále se bohužel najdou vtipálci, co nepřevzetí zásilky na dobírku berou jako trapný sport :) Chceme tedy takovou objednávku hradit předem nebo online platební kartou. Děkuji za pochopení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: