Jméno psa na obojek

Kód: 9279
Výběr barvy
169 Kč
Skladem (>5 ks)
Barva textu jména

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mít kvalitní kožený obojek z mé dílny je jedna věc. Ozdobit jej jménem pejska je však úplně jiná věc. Obojek tak získává velmi osobní kouzlo a jasně křičí do světa jméno vašeho miláčka. 

Jméno pejska je vypáleno laserem, vyčištěno a posléze jej vybarvím velmi kvalitní akrylovou barvou určenou na kůži. Barvení se opakuje několika vrstvami, dokud není text jednolitou barvou. Na závěr vše ošetřím tzv. finišerem, aby barva vydržela. Barvu textu si vybíráte sami z nabídky. 

Dále si v nabídce vybíráte font textu, vzorník naleznete ve fotogalerii. Pokud byste nenašli svůj ideál, dejte mi vědět, určitě to vymyslíme.

Pro každý obojek se jménem je potřeba mít přikoupené extra i jméno. Pokud tedy chcete objednat více obojků se jménem, musí tomu odpovídat i počet zakoupených jmen.

Pro úplnost doporučuji ještě uvedení i kontaktu na majitele ZDE

V případě nějakých nejasností Vás samozřejmě potěším telefonátem abychom si to ujasnili :)

Samostatně neprodejné.

Tyto úpravy nelze provádět u výrobků zasílaných na dobírku, tj. s platbou při převzetí zboží. Stále se bohužel najdou vtipálci, co nepřevzetí zásilky na dobírku berou jako trapný sport :) Chceme tedy takovou objednávku hradit předem nebo online platební kartou. Děkuji za pochopení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: