PRO FIRMY

 

 

Vážení obchodní partneři,

rádi bychom Vám nabídli spolupráci v oblasti firemních dárků, marketingových předmětů či dárků pro zaměstnance.

Možností, jak zaujmout vaše obchodní partnery nebo ocenit zaměstnance je velmi mnoho. Každopádně každý takový výrobek bude zcela originálním poděkováním a zanechá na vás jen pozitivní pohled. Přeci jen firemní propisky či láhve vína jsou již takové okoukané.

A máme pro vás i nějaké tipy, jakým směrem se ubírat v této oblasti:

VIZITKOVNÍK

Kožený vizitkovník na cca 30 vizitek zcela jistě ocení jako obchodní zástupci, tak obchodní partneři. Zejména když na vizitkovníku bude ještě logo vaší firmy, nějaký vtipný text nebo monogram majitele, se kterým už to nebude neosobní dárek.

 

POUZDRO NA DIÁŘ

Kožené pouzdro na diář či zápisník o velikostech B6 až A4 opatřený monogramem, jménem nebo logem jistě ocení jak zaměstnanci, tak obchodní partneři. Stávající či potenciální.

 

KOŽENÝ OPASEK

Kožené opasky jsou klasické nebo společenské. Zde je samozřejmě možnost jak monogramu či loga, ale je taktéž možnost vytvořit opasek ve firemních barvách. Možností je široká škála, vždy je to jen o domluvě.

 

KOŽENÁ PENĚŽENKA

Peněženka pro firemní účely je již kapku složitější záležitost. Peněženka je hodně osobní. Je potřeba zvážit, zda pro firemní účely umístit logo na peněženku, kterou si pak dotyčný vezme jako osobní předmět. Ne každý v tomto případě ocení firemní insignie a zde bude lepší monogram či jméno. Nebo i text či datum k nějakému výročí. To vše zvládneme.

 

KOŽENÉ TAŠKY

Toto je už vysoký level. Můžeme se bavit o obalech na Macbooky, tablety, laptopy nebo také o kožených taškách pro obchodníky či manažery. Na vše lze umístit logo, monogram, jméno, text, vlastně cokoli. Kůže se vyrábí prakticky ve všech barvách, lze tak výrobek přizpůsobit firemní kultuře a barvám. Stačí jen popustit uzdu fantazii.

 

Na spolupráci s firemními partnery klademe ten nejvyšší důraz, zejména pak na kvalitu zpracování. Jsme si vědomi faktu, že naše výrobky prezentují jak nás, ale zejména naše firemní partnery. 

Jsme Vám maximálně k dispozici ohledně konzultace, zpracování či doporučení finálního produktu. Stačí nás kontaktovat. Možnost vzorku je samozřejmostí.