Monogram či text na zápisníky, pouzdra

Kód: 9277
Výběr barvy
149 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý výrobek, u těch kožených to platí dvojnásob, zejména pak je li vyráběný ručně, má své kouzlo, je velmi osobní záležitostí a monogram či třeba citát mu dodává takový správný šmrnc při zachování veškeré elegance.

Standardně jej umísťuji vpravo dole na přední stranu, u pouzder s gumičkou jej dávám tak, aby nebyl pod gumičkou. V případě jiného přání, dejte vědět.

Monogram i text razím raznicí nebo jej gravíruji laserem. Ne vždy je každá metoda vhodná pro danou kůži, volbu tedy nechte, prosím, na mě. Máte li však vyloženě představu a jasné přání, nebudu se s Vámi přít. 

Do poznámky v posledním kroku objednávky tak vepište instrukce, co má být coby monogram vyraženo či gravírováno.

Pro jeden objednaný výrobek je jeden objednaný příplatek monogramu. Máte li v objednávce vícero produktů, kam chcete umístit monogram nebo text, je potřeba mít objednaný i odpovídající počet. 

V případě nějakých nejasností Vás samozřejmě potěším telefonátem abychom si to ujasnili :)

Samostatně neprodejné.

Tyto úpravy nelze provádět u výrobků zasílaných na dobírku, tj. s platbou při převzetí zboží. Stále se bohužel najdou vtipálci, co nepřevzetí zásilky na dobírku berou jako trapný sport :) Chceme tedy takovou objednávku hradit předem nebo online platební kartou. Děkuji za pochopení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: