Kožená mini peněženka MEXICO

Kód: 8595697541131
Výběr barvy
690 Kč
Skladem (>5 ks)
Barva šití ?
Monogram, gravírování ?
Hlavní barva peněženky
Sekundární barva peněženky

Z prémiových italských hovězích usní, 100% ruční práce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato peněženka je vyrobena kombinací italských prémiových usní, a to z probarvené usně Buttero, což je jedna z nejkvalitnějších usní na trhu.

Peněženka je v podstatě velmi jednoduchá, na takové to běžné nošení bez všech dokladů či slevových kartiček. Prostě na vycházku, na pivko apod.

Vnitřní část peněženky je členěna na dvě části, kdy na každé straně jsou dvě přihrádky. Na karty, na papírové bankovky apod.

Velikost složené peněženky je cca 8x11cm.

Vše je spojeno pořádnou polyesterovou nití a zapracováno tak, aby peněženka sloužila dlouhou dobu a vypadala co nejvíce jako nová. Nicméně i tak časem kůže získá patinu, která jen podtrhne kvalitu kůže.

 

VÝBĚR BAREVNÉ KOMBINACE

U tohoto modelu si můžete zvolit barevnou kombinaci. Hlavní barva je ta vnější a vnitřní, přes kterou je pak sekundární barvou vyrobena jedna i druhá přihrádka. Pokud by vás napadlo ještě něco, co by se líbilo, dejte vědět.

 

MONOGRAM

Na peněženku lze umístit monogram, v tomto případě je to možné zvenčí i dovnitř. Případně uveďte do poznámky, jaký monogram máme gravírovat.

 

PERSONALIZOVANÝ PRODUKT

Máte kapku jinou představu o finálním vzhledu? Jiná barva vnitřní části, barva šití apod.? Dejte nám vědět, něco vymyslíme.

 

Ačkoli se snažíme fotografie prezentovat co nejblíže realitě, jedná se o produkt z přírodních materiálů, finální barva a odstín se může mírně lišit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: