Kožený obojek DOBRMAN v černé barvě bez obrtlíku, 40mm široký, obvod krku 40-62cm

Kód: DOB01
590 Kč –16 %
ABB 5956
590 Kč –16 % 490 Kč
Skladem (>5 ks)

Široký kožený obojek pro Dobrmany a jemu podobných 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kožený obojek vytvořený zejména pro psy s dlouhým a úzkým krkem, kteří zároveň potřebují pořádnou oporu při tahu. Typicky se jedná o rasu Dobrmana. 

Obojek je vyrobený z pořádné 4mm silné hovězí usně, podšitý je koženým bombírem a obšitý polyesterovou nití.

Šíře obojku 40mm zajišťuje pejskovi dostatečnou plochu na krku, která jej při výcviku nebo vodění netlačí, neškrtí a poskytuje mu tak dostatečný komfort.

Díky délce obojku pro obvod krku 40-62cm je tak možné obojek použít u dobrmanů již od útlého věku až do dospělosti a dokonce i pro případy, že by měl nadprůměrně svalnatý krk.

Obojek je opatřený sedlářským polokroužkem namísto obrtlíku. Polokroužek nebo "déčko" sice nesnižuje riziko zamotání vodítka, nicméně vydrží i pořádného plašana či zabijáka.

 

JMÉNO PSA:

Na obojek je možné vygravírovat jméno psa. U černé kůže to bude decentní, neboť gravírování je takový ekvivalent vypálení, nicméně zase to nebude křiklavé :)

Jméno gravírujeme mezi polokroužek a dírky. Pokud je vybrán i kontakt, ten dáváme mezi polokroužek a přezku, kde jej přikryje konec obojku při zapnutí, telefon tak není viditelný pro všechny čumily.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: