Kožená peněženka TORSTEN malachitová

Kód: 8595697534676
2 390 Kč –16 %
Klasika Mustr 6828
2 390 Kč –16 % 1 990 Kč
Skladem (>5 ks)
Barva šití
Monogram, gravírování ?

Kvalitní italská hovězina, 100% ruční práce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý pořádný chlap potřebuje pořádnou peněženku. A ta z mé dílny je z pořádné hověziny, je tedy zcela vhodná pro každého pořádného chlapa. A proti gustu, i pro pořádnou ženskou, ať nikoho nediskriminuji.

Kožená peněženka Torsten je bez přihrádky na mince. Bez tzv. "mincovky". Obecně žijeme ve 21. století a kdo by se chtěl tahat s drobákama, když má peněženku plnou karet. Myslím těch platebních, ne slevových :)

Peněženka je rozdělena do třech částí. Tou první je levá vnitřní strana, kam se pohodlně vejde několik platební či slevových karet. Jsou zde na to připravené 3 sloty, do každého se vejdou minimálně dvě karty. Samotná karetní přihrádka je přišita tak, aby se za ní vešly doklady, další karty, účtenky apod. Pak tu máme druhou část, to je ta pravá vnitřní. Překvapivě! Je stejná jako ta nalevo :)

Třetí část je pro papírové bankovky, vejde se i bankovka v nominální hodnotě 5.000Kč či jakákoli další.

Peněženku lze vyrábět v mnoha kombinací barev kůže, šití apod., stejně tak lze připojit monogram, text či logo popř. obrázek.

 

BARVA PENĚŽENKY

V případě požadavku jiné kombinace, zejména pak barvy vnitřní části, nám dejte vědět. Tato služba je ZDARMA.

BARVA ŠITÍ

Můžete si zvolit jakoukoli barvu šití, dle vlastního výběru. Tato služba je ZDARMA.

MONOGRAM, LOGO

Na výrobek je možné umístit monogram, logo, věnování, obrázek apod. Monogram dokonce rádi vyhotovíme i v jiné barvě, u tmavých peněženek se to hezky vyjímá. Stačí dát vědět a napsat svůj záměr do poznámky. Tato služba je za příplatek.

SADA VÝROBKŮ

V případě zájmu, je možné ve stejné kombinaci barev, šití apod., vyhotovit i další produkty z naší nabídky. Ať již se jedná o kožený zápisník, opasek apod., stačí nám dát vědět. 

NENAŠLI JSTE SVŮJ IDEÁL?

Stačí nám dát vědět a vymyslet si na nás cokoli. Zvládneme to!

 

UPOZORNĚNÍ:

Ačkoli se snažíme, aby vyobrazený produkt co nejvíce odpovídal realitě, je možné, že máte jinak nastavený monitor počítače, smartphonu či tabletu. Odstín pak může být kapku jiný. Stejně tak svou roli hraje faktor, že vyrábíme produkty z přírodních materiálů, kdy každý kus kůže je kapku jiný, což se může projevit. Stejně jako drobné nedokonalosti na výrobku, které jsou taktéž vinou použitého přírodního materiálu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: