Elegantní kožený zápisník AGNES ve stylu Midori vel.: MIDI (náplně A6, 105x148mm)

Kód: 8595697518959
399 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cestovatelský deník, cestovatelský zápisník, Midori zápisník nebo také Traveler's Notebook ve stylu Midori vychází z původních japonských zápisníků, které již velmi dlouhou dobu nabírají na popularitě pro svou praktičnost a variabilitu i pro současné požadavky uživatelů. A zároveň pro svůj jednoduchý design a eleganci.

Zápisník, resp. Pouzdro je vyrobeno z velmi kvalitní italské hovězí usně s povrchovou úpravou pro dlouhodobou životnost. Samozřejmostí je fakt, že přírodní materiál, což hovězí useň je, získává časem a používáním svou patinu, což dodává výrobku vlastní duši.

Zápisník je opatřený legendárním gumičkovým systémem, který díky své jednoduchosti splňuje veškeré požadavky na výrobek a zároveň umožňuje velkou flexibilitu ať již pro možnost vložit více než dva sešity, tak i pro možnost případné výměny při opotřebení. Zmíněný gumičkový systém drží uvnitř potřebný počet sešitů, ale také zajišťuje zavření zápisníku, aby z něj nic nevypadlo.

Uvnitř zápisníku naleznete na každé straně další kasu pro nějaké dokumenty či jiné potřeby.

Zápisník je dále opatřený gumičkovým poutkem pro uchycení pera, tužky či propisky.

Jako náplň se používají sešity, které ode mě máte v zápisníku vždy dva v odpovídající velikosti ZDARMA ve standardní verzi.

V nabídce pak naleznete další sešity vyrobené jak ze standardního tak i vysoko-gramážního papíru, vždy v silné obálce z kraftového papíru. Silnější papír tak snese i vodové barvičky a fixy, snadno se nepropije.

 

VELIKOSTI MIDORI ZÁPISNÍKŮ:

MIDI- zde se jedná o klasickou variantu s formátem A6, kam lze použít jak sešity od nás tak i sešity z obchodu. Velikost sešitů je 105x148mm.

CLASSIC – klasický formát Midori zápisníků na sešity o velikost 110x200mm. Do zápisníku se vejdou až 4 kousky.

 

UPOZORNĚNÍ:

Výrobek je výrobek z čistě přírodních materiálů, když v případě kůže může povrch obsahovat strukturu kůže, což není na závadu. Kůže taktéž v průběhu doby získává tzv. "patinu", kdy se do ní vtiskne okolní prostředí, zub času, různé materiály z okolí, škrábance, fleky apod. Není to na škodu, patří to k tomu.

Vyobrazení produktu se může v reálu mírně lišit v závislosti na nastavení používaného zobrazovacího zařízení.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: