Cestovatelský deník ve stylu Midori, vel.: MIDI (A6 105x148mm)

Kód: XB097
690 Kč –43 %
All 7259
690 Kč –43 % 390 Kč
Skladem (2 ks)

Kožený zápisník z pravé italské hovězí usně ve stylu Midori zápisníků

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cestovatelský zápisník nebo také Traveler's Notebook ve stylu Midori vychází z původních japonských zápisníků, které již velmi dlouhou dobu nabírají na popularitě pro svou praktičnost a variabilitu i pro současné požadavky užavatelů. A zároveň pro svůj jednoduchý design a eleganci.

Zápisník, resp. Pouzdro je vyrobeno z velmi kvalitní italské hovězí usně s povrchovou úpravou pro dlouhodobou životnost. Samozřejmostí je fakt, že přírodní materiál, což hovězí useň je, získává časem a používáním svou patinu, což dodává výrobku vlastní duši.

Zápisník je opatřený legendárním gumičkovým systémem, který díky své jednoduchosti splňuje veškeré požadavky na výrobek a zároveň umožňuje velkou flexibilitu ať již pro možnost vložit více než dva sešity, tak i pro možnost případné výměny při opotřebení. Zmíněný gumičkový systém drží uvnitř potřebný počet sešitů, ale také zajišťuje zavření zápisníku, aby z něj nic nevypadlo.

Jako náplň se používají sešity, které ode mě máte v zápisníku vždy dva v odpovídající velikosti ZDARMA ve standardní verzi.

V nabídce pak naleznete další sešity vyrobené jak ze standardního tak i vysoko-gramážního papíru, vždy v silné obálce z kraftového papíru. Silnější papír tak snese i vodové barvičky a fixy, snadno se nepropije.

 

VELIKOSTI MIDORI ZÁPISNÍKŮ:

Ve standardní nabídce máme aktuálně čtyři velikosti, samozřejmě nějaký atypický rozměr není problém, stačí dát vědět, určitě to vymyslíme.

MINI – jedná se o velikost do kapsy či kabelky, kam vkládáme sešity o velikost 9x14cm, což odpovídá sešitům značky Moleskine. Sešity jsou v provedení jako vždy, tj. kvalitní papír a kraftová obálka.

MIDI- zde se již jedná o klasickou variantu s formátem A6, kam lze použít jak sešity od nás tak i sešity z obchodu. Velikost sešitů je 105x148mm.

CLASSIC – klasický formát Midori zápisníků na sešity o velikost 100x200mm. Do zápisníku se vejdou až 4 kousky. V případě potřeby většího počtu je pak vhodné zvolit velikost MAXI, která má na výšku stejný rozměr, vleze se tam však více sešitů.

MAXI – zápisník na sešity o velikosti 130x200mm nebo více těch formátu Classic.

 

MONOGRAM či LOGO:

Na výrobek je možné umístit monogram, logo, citát či jiný text dle přání. Stačí si tuto službu přiobjednat  a do poznámky objednávky vepsat, co tam má být.

 

NENAŠLI JSTE SVŮJ IDEÁL?

V naší nabídce jste nenalezli úplně to pravé, co by se líbilo a sedělo? Nevadí. Jsem výrobce, tudíž lze prakticky cokoli z kůže vyrobit. Stačí se ozvat, určitě najdeme společnou řeč.

 

UPOZORNĚNÍ:

Výrobek je výrobek z čistě přírodních materiálů, když v případě kůže může povrch obsahovat strukturu kůže, což není na závadu. Kůže taktéž v průběhu doby získává tzv. "patinu", kdy se do ní vtiskne okolní prostředí, zub času, různé materiály z okolí, škrábance, fleky apod. Není to na škodu, patří to k tomu.

Vyobrazení produktu se může v reálu mírně lišit v závislosti na nastavení používaného zobrazovacího zařízení.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: