TLW Černý kožený opasek NĚMECKÝ OVČÁK šíře 40mm, délka 130cm

Kód: VYP025
990 Kč –20 %
TLW Černý kožený opasek NĚMECKÝ OVČÁK šíře 40mm, délka 130cm
990 Kč –20 % 790 Kč
Skladem (1 ks)
Monogram, gravírování ?

Opasek je samozřejmě kožený, ale u většiny opasku jde hlavně o tu sponu, která z řemenu opasek dělá. Tato spona je ušlechtilou slitinou, tudíž něco vydrží. Je odlévaná v české kotlině, je tedy naše, nikoli odkudsi z Asie. Na zadní straně má takový malý trn, který se jen zasekne v dírce a prostě drží, neničí tak opasek. A hlavně, vypadá pěkně!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Milý fando do kožené módy, tento opasek je kapku z jiného soudku.

Opasek je samozřejmě kožený, ale u většiny opasku jde hlavně o tu sponu, která z řemenu opasek dělá. Tato spona je ušlechtilou slitinou, tudíž něco vydrží. Je odlévaná v české kotlině, je tedy naše, nikoli odkudsi z Asie. Na zadní straně má takový malý trn, který se jen zasekne v dírce a prostě drží, neničí tak opasek. A hlavně, vypadá pěkně!

MATERIÁLY:

Jsem vyrobený z hovězí třísločiněné usně. lidově nazývané hovězí kůže nebo hověziny. Ještě existuje jeden způsob činění kůží, ten je ale vhodný leda na kabelky nebo nějaké ledvinky. Takže jsem vyrobený z pořádné kůže o síle materiálu cca 4 - 4,5mm. A jsem vyrobený jen z jedné kůže. A proč na to poukazuji? No je tady taková móda nedostudovaných sedlářů vyrábět opasky ze dvou nebo dokonce tří vrstev slabých kůží, které se slepí, sešijí a ve finále to vypadá hezky. To je ale vše. O pořádném koženém opasku zde nemůže být ani řeč. Hledáš li tedy takový opasek, jsi zde zcela špatně. Tady je jen pořádná práce rukama a z pořádných materiálů.

Kompletován jsem pomocí pořádných sedlářských nýtů, žádné šroubky a jsem z jednoho kusu. Žádné kousky u spony z jiné kůže, jiného odstínu a tak podobně, kdy zrovna tyto vychytávky jsou postupem času jen pro zlost. Navíc jsem obšitý pořádnou polyesterovou nebo polypropylenovou nití, aby to opasku dodalo šmrnc a vydrželo to.  A jeden steh je jako druhý, takže k sobě ladí. 

Ve finále mě sedlář Tlustý ošetřuje balzámem z včelího vosku. To abych voněl, hezky se blýskal a hlavně, abych trochu změkl. Přeci jen pořádná kůže je houževnatý materiál a abych netlačil a dělal jen radost, nesmím být jako prkno kolem pasu. A tohle bych si chtěl dopřávat postupem času více. Balzám z včelího vosku mi dělá dobře, budu pak déle sloužit a budu se tvářit dlouho stejně hezky.

 

DÉLKA OPASKU:

Délka opasku

Tohle je odjakživa ošemetná záležitost. Mám nějakou délku a ta říká, na jak velký obvod pasu jsme v maximální délce použitelný. Při koupi bys však měl volit délku o cca 10cm delší, nežli máš v pase. Dírky jsou 4cm od sebe a zapínat bych se chtěl na tu prostřední z celkových pěti, co mám. 

V praxi to tedy znamená, že máš li v pase 100cm, měl bys volit optimální délku opasku 110cm. Budou zde dírky na hubnutí i na pokusy o obezitu. A to na každou stranu dvě dírky. 

Opasek lze samozřejmě zkrátit na jakoukoli potřebnou délku. Stačí napsat nebo zavolat. V takových případech chceme vše uhradit předem. Kartou nebo bankovním převodem. 

Jinak opasky vyrábíme v délkách 90-150cm, ale umíme i kratší. Delší také, ale to je už jiná písnička a to už je potřeba sedláři zavolat.

 

GENDEROVÉ VAROVÁNÍ:

Ačkoli se roky vše dělí mezi dámy a pány, ve finále je to hloupost. Pokud se někomu opasek líbí, nechť jej nosí. Hlavně když slouží, sluší a drží to, co má :)

 

PÉČE O PRODUKT:

Vlastně ani nepotřebuji nějakou významnou péči. Stačí, když se tak 2x do roka pořádně namažu a budu sloužit do roztrhání těla. Teda spíše nití :)

Jinak pro péči je vhodný balzám z včelího vosku. Hezky voní, je barevně neutrální a nestojí majlant. Navíc po něm vždy tak krásně měknu, že je nošení jedna radost. 

 

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA:

Mohu Ti garantovat, že vydržím dlouho sloužit, nechci říkat doživotně. Ačkoli vydržím, kdo by mě chtěl nosit celý život? To je přeci hloupost. Může se stát, že třeba někde praskne nitka. Stačí mě poslat k nám do servisu a zase budu jako za mlada. Jinak se na mě nemá co rozbít. Pořádná kůže a pořádný železo, to něco vydrží.

 

MONOGRAM:

Samozřejmě. Monogram nebo krátký text či datum. Stačí si přiobjednat za 99Kč a do poznámky v objednávce uvést, co máme provést. Lze vyrazit nebo gravírovat laserem, u toho jsou lepší detaily a je možné i obrázek apod. Nicméně gravírování do tmavé kůže nic moc, není to tak vidět :)

Doplňkové parametry

Kategorie: OPASKOVÝ VÝPRODEJ
Délka opasku/obvod v pase: 130cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: