Prémiový kožený zápisník PUEBLO ve stylu Midori
Kód: 7722/CER 7722/CER2 7722/CER3 7722/CER4 7722/MOD 7722/MOD2 7722/MOD3 7722/MOD4 7722/KON 7722/KON2 7722/KON3 7722/KON4 7722/HNE 7722/HNE2 7722/HNE3 7722/HNE4 7722/MID 7722/A6 7722/MOL 7722/MOL3 7722/MID2 7722/A7 7722/MOL2 7722/MOL4 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Cestovatelský zápisník ve stylu Midori vychází z původních japonských zápisníků, které již velmi dlouhou dobu nabírají na popularitě. Tento zápisník tak má uvnitř dvě skryté kapsy na další dokumenty či jiné propriety.
Standardně je vyrábíme z pravé italské hovězí kůže, v tomto případě z krásné hověziny zvané PUEBLO. Ta se vyznačuje především lehce drásaným povrchem, který tak dává výrobku velmi zajímavý vzhled. Vnitřní část je pak vyrobena z hovězí usně BUTTERO, která patří k tomu nejlepšímu na trhu.
V základním setu naleznete ode mě ZDARMA dva sešity, které jsou tak součástí balení. Další sešity, ať již do zásoby nebo na dokoupení jsou k dispozici ZDE.
Díky použité kůži bude zápisník vaším souputníkem dlouhou dobu, bude s vámi i stárnout, získá letitou patinu a bude vám dělat radost velmi dlouhou dobu.
Tento zápisník není v žádném případě přednastavený typ zápisníku. Zde si vše postupně skládáte jak to vyhovuje Vám, co zde potřebujete ke své spokojenosti. Každý kousek je zcela individuální záležitostí.
Něco o výrobku:
Tato edice cestovatelského zápisníku Traveler's Notebook ve stylu Midori má několik specifikací:
- Je vyrobena z pořádné italské hovězí kůže, obarvena kvalitními barvami s ošetřením, které zajišťuje stálost barvy a odolnost při používání
- Uvnitř je gumičkový systém pro uložení 2-4 sešitů.
- Vlastnostmi kůže získá zápisník postupem času nádhernou patinu, bude se více blýskat a kapku změní minimálně na okrajích barvu do tmavšího odstínu.
Velikosti:
Velikost S: náplní jsou sešity Moleskine S o velikosti 9x14cm
Velikost M: klasická náplň 10x20cm, kterou naleznete i v naší nabídce k zakoupení či dokoupení
Velikost L: náplní jsou sešity Moleskine L o velikosti 13x21cm
Velikost A6: klasická velikost menšího sešitu o rozměrech 105x148mm
MONOGRAM:
Na výrobek lze umístit monogram nebo nějaký jiný krátký text. Stačí si přiobjednat tuto službu a do poznámky v závěru objednávky vepsat, co máme udělat. V tomto případě je monogram umístěn uvnitř, venku to na tento typ kůže nelze hezky udělat.
UPOZORNĚNÍ:
Výrobek je výrobek z čistě přírodních materiálů, když v případě kůže může povrch obsahovat strukturu kůže, což není na závadu. Kůže taktéž v průběhu doby získává tzv. "patinu", kdy se do ní vtiskne okolní prostředí, zub času, různé materiály z okolí, škrábance, fleky apod. Není to na škodu, patří to k tomu.
Vyobrazení produktu se může v reálu mírně lišit v závislosti na nastavení používaného zobrazovacího zařízení.
Dovoluji si upozornit, že každý výrobek s nadstandardními úpravami, jako je například monogram apod., požaduji uhradit předem kartou nebo bankovním převodem. Takové výrobky nezasíláme na dobírku.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.