Prémiové kožené pouzdro LAMONT, pro diář či zápisník B5

Kód: 8595697531880
1 890 Kč –11 %
ABB 6258
1 890 Kč –11 % 1 690 Kč
Skladem (>5 ks)
Monogram, gravírování ?
Náplně

Pravá italská hovězí useň, ruční práce

Detailní informace

Detailní popis produktu

K tomuto výrobku jsem se inspiroval v Americe, kde kožené výrobky zažívají velkou renesanci, stejně jako tady. Lidé mají dost umělotin a kůže má tak úžasné vlastnosti a voní...

Nicméně zpět k výrobku. Jedná se jak jinak o kožený výrobek, tedy pouzdro na diář, zápisník atp. V levé části je prostor na nějaké psací potřeby, slot na dokumenty a velká kapsa na další papíry. Ve střední části je uchycení zápisníku či diáře. Velikost si volíte sami, tuto verzi lze vyrobit na zápisníky velikostí A5, B5, Moleskine L, Moleskine XL. Další velikosti už pak individuálně. Pravá část už je chlopeň pro uzavření do elegantního pouzdra. Vše dohromady drží gumička, kterou lze časem v případě vytahání vyměnit za novou.

Celý výrobek je z pořádné cca 2,5mm silné hovězí hlazenice, což je fakt kvalitní useň :)

Do kupy je to sešito pořádnou polyesterovou nití, aby to vydrželo dlouho dělat radost. 

 

NÁPLŇ POUZDRA:

Dříve jsem do všech těchto kožených výrobků vkládal "zdarma" náplně. Nicméně po důkladné úvaze a dle reakcí zákazníků, od tohoto kroku ustupuji. Pokud chcete dodat dovnitř náplň, ať ji nemusíte nikde shánět, nemám s tím problém, přiobjednejte si ji. Důvody jsou vlastně dva: 1) Vkládal jsem do toho to, co jsem měl po ruce. Takže to ani nebylo ono. 2) Některé náplně, třeba značky Moleskine nebo Leuchttraum jsou cenově kdesi, co zvyšuje cenu mého výrobku drahou náplní. 

Ve výsledku tak bude cena výrobku nižší, což je i naším cílem. 

 

PÉČE O VÝROBEK:

Kožený výrobek, je li z pořádné kůže, až tak velkou péči nepotřebuje. Občas je vhodné jej natřít přípravkem na kůži s obsahem včelího vosku, ale časem stejně chytne používáním svou vlastní patinu, historii chcete li. Bude unikátní jako vy.

 

NENAŠLI JSTE SVŮJ IDEÁL?

Nevadí. Dejte nám vědět na email, zavolejte, něco určitě vymyslíme. Ať už se jedná o monogram, barvu šití, kombinaci barev apod., prostě komunikujme :)

 

Barevný odstín výrobku se může mírně lišit v závislosti na nastavení vašeho zobrazovacího zařízení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: