Prémiové kožené pouzdro COLBY na diář či zápisník, černo-hnědé provedení velikost A5

Kód: 8595697599871
1 690 Kč –12 %
ABB 5991
1 690 Kč –12 % 1 490 Kč
Skladem (>5 ks)
Monogram, gravírování ?
Náplně

Pravá italská kůže Florentino, 100% handmade

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento model vznikl původně na velmi specifické přání jednoho právnického zákazníka. Požadavek byl černý z venčí, koňakový uvnitř. 

Do výroby jsem se pustil s vervou, samotného mě zajímalo, jak to ve výsledku bude vypadat. A myslím, že se povedlo. I přes kombinaci dvou barev vznikl velmi elegantní a překrásný kožený kousek.

Jak sem zmínil výše, vše je vyrobeno z italské hovězí kůže Florentino, která je u milovníků kožených vychytávek známá svými unikátními vlastnostmi. Patří mezi ně zejména povrchová úprava, kdy povrch zachovává opravdu celou strukturu kůže jako takové, díky kvalitnímu probarvení nejsou na povrchu šmouhy od barvení a zároveň je díky unikátnímu zpracování kůže dostatečně měkká, na dotek příjemná a se zachováním všech pevnostních vlastní hovězí kůže. Prostě pecka.

Vnější část je tedy z Florentino Black, Vnitřní z Florentino Natur. Dohromady zajímavá kombinace.

Levá část je vyrobena se dvěma sloty na vizitky, karty; dále pak se dvěma sloty na nějaké dokumenty. V pravé části je důmyslné uchycení pro zápisník/diář. Do pouzdra můžete vložit jak klasické zápisníky, tak ty s gumičkou, která díky zmíněnému uchycení nebude překážet, bude připravena k použití. Gumička tak není součástí koženého výrobku, je součástí zápisníku.

Celé je to sešito pořádnou polyesterovou nití, aby to vydrželo dlouho dělat radost. 

NÁPLŇ POUZDRA:

Dříve jsem do všech těchto kožených výrobků vkládal "zdarma" náplně. Nicméně po důkladné úvaze a dle reakcí zákazníků, od tohoto kroku ustupuji. Pokud chcete dodat dovnitř náplň, ať ji nemusíte nikde shánět, nemám s tím problém, přiobjednejte si ji. Důvody jsou vlastně dva: 1) Vkládal jsem do toho to, co jsem měl po ruce. Takže to ani nebylo ono. 2) Některé náplně, třeba značky Moleskine nebo Leuchttraum jsou cenově kdesi, co zvyšuje cenu mého výrobku drahou náplní. 

Ve výsledku tak bude cena výrobku nižší, což je i naším cílem. 

Náplň si tak můžete přiobjednat.

 

PÉČE O VÝROBEK:

Kožený výrobek, je li z pořádné kůže, až tak velkou péči nepotřebuje. Občas je vhodné jej natřít přípravkem na kůži s obsahem včelího vosku, ale časem stejně chytne používáním svou vlastní patinu, historii chcete li. Bude unikátní jako vy.

 

NENAŠLI JSTE SVŮJ IDEÁL?

Nevadí. Dejte nám vědět na email, zavolejte, něco určitě vymyslíme. Ať už se jedná o monogram, barvu šití, kombinaci barev apod., prostě komunikujme :)

 

Barevný odstín výrobku se může mírně lišit v závislosti na nastavení vašeho zobrazovacího zařízení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: