Podložka pod myš LEDVINA hnědá, cca 200x250mm

Kód: 8595697506796
590 Kč –34 %
TTT 4751
590 Kč –34 % 390 Kč
Skladem (>5 ks)
Monogram, gravírování ?

Pravá italská hovězí kůže

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zpříjemněte si práci u počítače ať už v práci nebo doma díky podložce pod myš z prémiové hovězí kůže s protiskluzovou vrstvou na spodní části, která je i výstuhou a zatížením podložky, která se tak používání neohýbá ani nekroutí.

Podložky jsou standardně obšité v barvě kůže resp. tou nejpodobnější odstínem. Samozřejmě si můžete nakombinovat šití jak uznáte za vhodné.

MATERIÁL: Vyrobeno ze 100% hovězí kůže o síle min. 2mm s milimetrovou spodní protiskluzovou vrstvou.

MONOGRAM: Označením výrobku svým monogramem mu dodáte úplně jiný šmrnc. Stačí si vybrat v nabídce, zda jej chcete vyrazit nebo gravírovat laserem. Monogram umístíme do pravého spodního rohu místo našeho loga.

LOGO: Lze umístit kamkoli, standardně jej doporučujeme do pravého dolního rohu, kdy je nejnižší opotřebovanost používáním.

TLW

Jedná se o naši privátní značku, zkratka Tlusty LeatherWorks, k čemu patří i web a eshop tlw.cz. Nicméně představitelem a hlavním producentem značky je pan Vladimír Tlustý, který se řemeslu věnuje přes 20 let, tj. od roku 1995. Témuž řemeslu se věnoval jeho dědeček a pradědeček. Dnes vyrábí a nabízí několik stovek produktů, vykonává různé opravy a výrobu na přání. Prostě vše, co k řemeslu patří.

V případě vlastního monogramu, loga či obrázku není naše logo vyraženo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: