Obojek pro psa kožený, NAVY, podšitý, šíře 28mm, délka 50cm Délka obojku 50cm Střední plemeno

Obojek pro psa kožený, NAVY, podšitý, šíře 28mm, délka 50cm (1)
Hand made

Koženým obojkem zcela jistě svého mazlíka nepotěšíte, přeci jen by raději lítal na volno bez jakékoli ozdoby na krku či vodítka v ruce páníčka. Ale jak ví každý pejskař, každý nepejskař se děsí i volně pobíhajícího krysaříka… Více informací

 Skladem 1 ks
189
156 bez DPH
Běžná cena:
239
DPH:
21 %
Vyberte variantu
ks
Kód výrobku:
6043
Katalogové číslo:
6043
Záruka:
doživotní záruka

Koženým obojkem zcela jistě svého mazlíka nepotěšíte, přeci jen by raději lítal na volno bez jakékoli ozdoby na krku či vodítka v ruce páníčka. Ale jak ví každý pejskař, každý nepejskař se děsí i volně pobíhajícího krysaříka a zaručeně se rozčiluje ohledně podružných produktů.

Abychom tedy zajistili bezpečí pejska, měli kam pověsit psí známku a za co zapnout vodítko, je nutné mít i pořádný obojek.

A kožený obojek je to NEJ co existuje. Je přírodní, netahá chloupky na krku a vydrží velmi dlouho fungovat. Prakticky na něm nemá co prasknout, utrhnout se apod. Kůže vydrží neskutečné věci a sedlářská kování ještě více.

Obojek je navíc podšitý filcem nebo kůží, aby se překryly nerovnosti obojku na vnitřní straně a aby nedocházelo k vytrhávání chloupků pod obojkem. Kdo by také chtěl pejska s plešatým krkem :)

JAK ZVOLIT ŠÍŘKU A DÉLKU OBOJKU

Šířka obojku je závislá na plemeni a temperamentu psa. Malá plemena by neměla mít obojek širší než cca 22mm, střední pak maximálně 35mm a na ta největší plemena pak 45mm široký obojek. Šířce obojku odpovídá i síla kůže, ze které jej vyrábíme, aby prostě vydržel i nadměrné používání.

Délku obojku volíme dle obvodu krku psa. Obojek by měl jít zapnout na 2-3 dírku od konce. Délku obojku tedy volíme dle velikosti plemene o 5-10cm delší než je obvod krku.

 

Uživatelská recenze produktu Obojek pro psa kožený, NAVY, podšitý, šíře 28mm, délka 50cm Délka obojku 50cm Střední plemeno

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů