Kožený zápisník ve stylu Midori pro Moleskine L

Kód: 8595697531996
890 Kč –22 %
ABB 6342
890 Kč –22 % 690 Kč
Skladem (>5 ks)
Monogram, gravírování ?
Náplně

Pravá italská hovězí useň Crazy Horse

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cestovatelský deník nebo také zápisník ve stylu Midori, v anglických výrazech používáno označení jako Traveler´s notebook, je koženým pouzdrem s gumičkovým systémem pro uchycení sešitů, které si dle libosti kombinujete a vyměňujete, volit můžete mezi čistými, linkovanými nebo velmi oblíbeným tečkovanými. Jednotlivé zápisníky jsou v pouzdře uložené díky jednoduchému systému gumiček, který drží zmíněné sešity a navíc drží celou věc pohromadě hezky zavřenou a se zabezpečeným obsahem proti rozsypání.

Zakoupením tohoto výrobku se rozhodně zvýší váš společenský kredit. Tuto elegantní záležitost prostě musíte mít. A je jedno v jaké velikosti, vždy je vhodné mít po ruce obdobný zápisník, kdo si to má také všechno pamatovat, že?

Postupem času, jak jej budete všude nosit a používat, chytne výrobek zajímavou patinu a stane se vaší součástí. Časem si bez něj nedokážete představit cestu, schůzku či jen chvilku volného času.

A legrace je, že stejně neskončíte u jednoho. Budete chtít další. Třeba jen barvou jiný, ale prostě další. Nebo budete chtít monogram, logo či jen znamení zvěrokruhu. Těch možností je mnoho, včetně toho, že je to super dárek.

 

MATERIÁL:

Na výrobu tohoto produktu byla použita pravá italská hovězí useň, která má tzv. Pull-up efekt. Bude tak dělat majiteli zcela jistě radost velmi dlouhou dobu.

Barva výrobku je může mírně lišit v závislosti na nastavení monitoru či jiného zobrazovacího zařízení. 

Ve všech případech platí několik daných pravidel výroby. Vše je vyrobeno z pravé italské kůže té nejvyšší jakosti. Kromě gumičky je u výrobku vše EKO, tudíž se to v přírodě snadno rozloží. A to i v případě náplně v podobě sešitů, které jsou bez barev, barviv a jiných špatných věcí pro přírodu. Krom barvy tisku třeba těch teček samozřejmě. To prostě EKO není možné, ale děláme, co můžeme.

 

NÁPLŇ:

V tomto případě si náplň volíte sami. Sešity Moleskine se vyrábí tečkované, linkované, čtverečkovaná a čisté. Samozřejmě lze zakoupit bez náplně nebo se sadou 3 sešitů, kdy budete mít pak jeden do rezervy.

 

NENAŠLI JSTE, CO JSTE HLEDALI?

Nevadí. Napište nám, doladíme výrobek k Vašim představám.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: