Kožené pouzdro Saffiano CAMEL pro diáře či zápisníky

Kód: 8595697532573
1 690 Kč –11 % 1 490 Kč
Skladem (1 ks)
Formát/velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Prémiové italské hovězí usně Saffiano a Buttero

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spojením prémiových italských usní Saffiano a Buttero, ze kterých italští návrháři vytvářejí ty nejdražší módní doplňky jako jsou kabelky v cenách středně velkého bytu, vzniklo i u nás něco moc pěkného.

Pouzdro je koncipováno tak, že lícová část pouzdra je z prvotřídní černé italské hovězí usně Saffiano, vnitřní část pak celá z usně Buttero. Dohromady je tam kompozice velmi zajímavá, alespoň dle mého skromného názoru :)

V levé části uvnitř jsou sloty na vizitky, pod ním pak dvě velké kapsy na dokumenty, které mohou sloužit jako chlopně pro sešity či zápisník nebo diář. V pravé části jsou pak dvě velké kapsy, které mohou sloužit jak na dokumenty tak jako chlopně pro další zápisníky, sešity atd.

Do pouzdra se pohodlně vejdou dva zápisníky či zápisník s diářem, nebo 3 sešity odpovídajícího formátu. 

Celý produkt je sešitý pořádnou polyesterovou nití, aby vše drželo na místě, následně je vše finálně ošetřeno tak, aby to vypadalo hezky velmi dlouho.

 

MONOGRAM či LOGO:

Na výrobek je možné umístit monogram, logo, citát či jiný text dle přání. Stačí si tuto službu přiobjednat ZDE a v posledním kroku objednávky do poznámky vepsat, co tam má být.

Na toto pouzdro je možné umístit monogram či logo pouze dovnitř. Stačí dát vědět kam. Dolů nebo nahoru na levou vnitřní část.

 

NÁPLŇ POUZDRA:

ZDARMA vkládám zápisník v nějakém pěkném provedení do všech formátů mimo pouzder Moleskine. Sešity a zápisníky Moleskine si můžete k pouzdru přiobjednat ZDE

 

PÉČE O VÝROBEK:

Kožený výrobek, je li z pořádné kůže, až tak velkou péči nepotřebuje. Občas je vhodné jej natřít přípravkem na kůži s obsahem včelího vosku, ale časem stejně chytne používáním svou vlastní patinu, historii chcete li. Bude unikátní jako vy.

 

JAKÝ FORMÁT ZVOLIT?

Pouzdra na diáře a zápisníky vyrábím v mnoha formátech. V závislosti na druhu kůže však doporučuji vybírat jen z těch nabízených formátů. Některé typy kůže z mého pohledu nejsou vhodné například na ta malá pouzdra nebo naopak zase na ta velká. Proto ve výběru naleznete vždy jen některé formáty.

A6 - jedná se o kapesní velikost. Dovnitř se vkládají náplně o velikosti 105x148mm. Pouzdro je tak o chlup větší, aby se tam vše pohodlně vešlo.  

B6 - taktéž kapesní formát, je to trochu prodloužený formát A6. Dovnitř se vkládají náplně o velikosti 125x176mm.

Moleskine S -- kapesní velikost s náplněmi velikosti 90x140mm.

A5 - klasický formát sešitu, diáře. Jako náplně se používají sešity a diáře velikosti 148x210mm.

B5 - kapku zvětšený formát A5, velikost náplní je 176x250mm.

Moleskine L - klasická velikost s náplněmi 130x210mm.

Moleskine XL - větší klasika s náplněmi o velikosti 190x250mm.

Další formáty nebo velikosti je samozřejmě možné, ozvěte se :)

 

NENAŠLI JSTE SVŮJ IDEÁL?

Nevadí. Dejte nám vědět na email, zavolejte, něco určitě vymyslíme. Ať už se jedná o monogram, barvu šití, kombinaci barev apod., prostě komunikujme :)

 

Barevný odstín výrobku se může mírně lišit v závislosti na nastavení vašeho zobrazovacího zařízení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: