Kožené pouzdro BUTTERO na zápisník či diář formát A5

Kód: 8595697532160
1 690 Kč –12 %
ABB 6402
1 690 Kč –12 % 1 490 Kč
Skladem (>5 ks)
Monogram, gravírování ?
Náplně

Pravá italská hovězí useň BUTTERO, 100% ruční práce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rád bych Vám představil nové provedení prémiového koženého pouzdra na zápisník či diář. Jedná se o klasické pouzdro z prémiové hovězí usně zvané Buttero. Ta je známá především kvalitou zpracování, velmi jemnou a decentně viditelnou strukturou kůže, kvalitním probarvením a stálostí materiálu. Výrobek si tak po velmi dlouhou dobu zachovává svoje původní vlastnosti, získává jemnou patinu, která jen podtrhuje krásu výrobku. Povrch výrobku je zcela hladký.

Levá část je vyrobena se třemi sloty na vizitky, karty; v levé části jsou dvě velké kapsy na různé dokumenty, v pravé části pak jedna kapsa. 

Celé je to sešito pořádnou polyesterovou nití, aby to vydrželo dlouho dělat radost. 

 

MONOGRAM či LOGO:

Umíme obojí, do tohoto výrobku je to nejlepší laserovou gravírovačkou, jak je znázorněno v galerii. Tuto službu máme zpoplatněnu, stačí si přiobjednat a monogram vepsat do poznámky, zajistíme. V případě loga či nějakého obrázku je cena stejná jako u monogramu, jen je potřeba ten soubor zaslat na email.

 

NÁPLŇ POUZDRA:

Dříve jsem do všech těchto kožených výrobků vkládal "zdarma" náplně. Nicméně po důkladné úvaze a dle reakcí zákazníků, od tohoto kroku ustupuji. Pokud chcete dodat dovnitř náplň, ať ji nemusíte nikde shánět, nemám s tím problém, přiobjednejte si ji. Důvody jsou vlastně dva: 1) Vkládal jsem do toho to, co jsem měl po ruce. Takže to ani nebylo ono. 2) Některé náplně, třeba značky Moleskine nebo Leuchttraum jsou cenově kdesi, co zvyšuje cenu mého výrobku drahou náplní. 

Ve výsledku tak bude cena výrobku nižší, což je i naším cílem. 

Odpovídající náplň si tak u nás můžete přiobjednat k výrobku.

 

PÉČE O VÝROBEK:

Kožený výrobek, je li z pořádné kůže, až tak velkou péči nepotřebuje. Občas je vhodné jej natřít přípravkem na kůži s obsahem včelího vosku, ale časem stejně chytne používáním svou vlastní patinu, historii chcete li. Bude unikátní jako vy.

 

NENAŠLI JSTE SVŮJ IDEÁL?

Nevadí. Dejte nám vědět na email, zavolejte, něco určitě vymyslíme. Ať už se jedná o monogram, barvu šití, kombinaci barev apod., prostě komunikujme :)

 

Barevný odstín výrobku se může mírně lišit v závislosti na nastavení vašeho zobrazovacího zařízení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: