Kožená mini peněženka Saffiano CAMEL
Kód: 8595697532658Detailní popis produktu
Další povedený kousek do edice Saffiano Camel, ve které už nějaké výrobky jsou.
Tato peněženka je vyrobena kombinací italských prémiových usní Saffiano a Buttero, ze kterých přední návrháři vyvíjejí kabelky v cenách menšího domku na předměstí :) A já z nich vyrobil tuto peněženku.
Z obou stran peněženky se vejde mnoho karet, dovnitř taktéž včetně papírových bankovek. Peněženka akorát tak na letní courání :)
Vše je spojeno pořádnou polyesterovou nití a zapracováno tak, aby peněženka sloužila dlouhou dobu a vypadala co nejvíce jako nová. Nicméně i tak časem kůže získá patinu, která jen podtrhne kvalitu kůže.
MONOGRAM
Na peněženku lze umístit monogram, v tomto případě je to možné pouze do horní části. Případně uveďte do poznámky, jaký monogram máme gravírovat.
PERSONALIZOVANÝ PRODUKT
Máte kapku jinou představu o finálním vzhledu? Jiná barva vnitřní části, barva šití apod.? Dejte nám vědět, něco vymyslíme.
Ačkoli se snažíme fotografie prezentovat co nejblíže realitě, jedná se o produkt z přírodních materiálů, finální barva a odstín se může mírně lišit.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.