Cestovatelský deník ve stylu MIDORI tmavý ořech

Kód: 8595697532603
990 Kč –10 %
ABB 6449
990 Kč –10 % 890 Kč
Skladem (>5 ks)
Monogram, gravírování ?

Pravá italská hovězí useň, prvotřídní zpracování

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cestovatelský deník nebo také zápisník ve stylu Midori, v anglických výrazech používáno označení jako Traveler´s notebook, je koženým pouzdrem s gumičkovým systémem pro uchycení sešitů, které si dle libosti kombinujete a vyměňujete, volit můžete mezi čistými, linkovanými nebo velmi oblíbeným tečkovanými. Jednotlivé zápisníky jsou v pouzdře uložené díky jednoduchému systému gumiček, který drží zmíněné sešity a navíc drží celou věc pohromadě hezky zavřenou a se zabezpečeným obsahem proti rozsypání.

Zakoupením tohoto výrobku se rozhodně zvýší váš společenský kredit. Tuto elegantní záležitost prostě musíte mít. A je jedno v jaké velikosti, vždy je vhodné mít po ruce obdobný zápisník, kdo si to má také všechno pamatovat, že?

Postupem času, jak jej budete všude nosit a používat, chytne výrobek zajímavou patinu a stane se vaší součástí. Časem si bez něj nedokážete představit cestu, schůzku či jen chvilku volného času.

A legrace je, že stejně neskončíte u jednoho. Budete chtít další. Třeba jen barvou jiný, ale prostě další. Nebo budete chtít monogram, logo či jen znamení zvěrokruhu. Těch možností je mnoho, včetně toho, že je to super dárek.

 

MATERIÁL:

Na výrobu tohoto produktu byla použita pravá italská hovězí useň, kterou jsem obarvil danou barvou. Bude tak dělat majiteli zcela jistě radost velmi dlouhou dobu.

Barva výrobku je může mírně lišit v závislosti na nastavení monitoru či jiného zobrazovacího zařízení. 

Ve všech případech platí několik daných pravidel výroby. Vše je vyrobeno z pravé italské kůže té nejvyšší jakosti. Kromě gumičky je u výrobku vše EKO, tudíž se to v přírodě snadno rozloží. A to i v případě náplně v podobě sešitů, které jsou bez barev, barviv a jiných špatných věcí pro přírodu. Krom barvy tisku třeba těch teček samozřejmě. To prostě EKO není možné, ale děláme, co můžeme.

 

NÁPLŇ:

Do výrobku standardně vkládáme odpovídající sešity v počtu dvou kusů, aby byl zápisník ihned k použití.

 

NENAŠLI JSTE, CO JSTE HLEDALI?

Nevadí. Napište nám, doladíme výrobek k Vašim představám.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: