Cestovatelský deník CLASSIC kožený velikosti A6 se dvěma sešity

Kód: 8595697527517
790 Kč –13 %
vyr 36 ABB 5583[1]
790 Kč –13 % 690 Kč
Skladem (>5 ks)
Monogram, gravírování ?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cestovatelský deník nebo také zápisník ve stylu Midori, v anglických výrazech používáno označení jako Traveler´s notebook nebo Bullet journal, je koženým pouzdrem na vnitřní obsah, kde si můžete dle libosti vyměňovat vložené zápisníky, volit mezi čistými, linkovanými nebo velmi oblíbeným tečkovanými. Jednotlivé zápisníky jsou v pouzdře uložené díky jednoduchému systému gumiček, který drží zmíněné zápisníky a navíc drží celou věc pohromadě hezky zavřenou a se zabezpečeným obsahem proti rozsypání.

Zakoupením tohoto výrobku se rozhodně zvýší váš společenský kredit. Tuto elegantní záležitost prostě musíte mít. A je jedno v jaké velikosti, vždy je vhodné mít po ruce obdobný zápisník, kdo si to má také všechno pamatovat, že?

Postupem času, jak jej budete všude nosit a používat, chytne výrobek zajímavou patinu a stane se vaší součástí. Časem si bez něj nedokážete představit cestu, schůzku či jen chvilku volného času.

A legrace je, že stejně neskončíte u jednoho. Budete chtít další. Třeba jen barvou jiný, ale prostě další. Nebo budete chtít monogram, logo či jen znamení zvěrokruhu. Těch možností je mnoho, včetně toho, že je to super dárek.

MATERIÁL:

Na výrobu tohoto produktu byla použita pravá italská hovězí useň. Jedná se o speciální jemnou hovězí kůži s lehce semišovým povrchem, která však používáním získá velmi zajímavou patinu. Bude tam dělat majiteli zcela jistě radost velmi dlouhou dobu.

Barva výrobku je může mírně lišit v závislosti na nastavení monitoru či jiného zobrazovacího zařízení.

 

Ve všech případech platí několik daných pravidel výroby. Vše je vyrobeno z pravé italské kůže té nejvyšší jakosti. Kromě gumičky je u výrobku vše EKO, tudíž se to v přírodě snadno rozloží. A to i v případě náplně v podobě sešitů, které jsou bez barev, barviv a jiných špatných věcí pro přírodu. Krom barvy tisku třeba těch teček samozřejmě. To prostě EKO není možné, ale děláme, co můžeme.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: